Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

www.heureka.sk

Eshop je certifikovaný:

logo web black

Bauer Vapor HyperLite 2 S23 INT

compos. hokejka - ľavá, 65 flex, ohyb P28, P92, ľavá, 55 flex, ohyb P28, P92

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena190,00 €
Zľava
Suma DPH
Hokejky
Popis

Táto hokejka, vyvinutá pomocou najmodernejších technológií a prémiových materiálov, je navrhnutá tak, aby pozdvihla váš výkon do nových výšin. Či už ste súťaživý hráč alebo skúsený profesionál, Hyperlite 2 bude vaším dokonalým spoločníkom na ľade.

Vapor Hyperlite 2 je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu ide o jednu z najľahších palíc na trhu s hmotnosťou 360 gramov (SR). Znížená hmotnosť sa premieta do rýchlejšej manipulácie s pukom a zlepšenej manévrovateľnosti, čo vám dáva výhodu v rýchlych situáciách. S využitím ACL 2.0 je to tiež veľmi odolná palica. Táto technológia, inšpirovaná hokejkou ADV, je dizajn, v ktorom sú uhlíkové vlákna strategicky vrstvené v hriadeli, čo dáva Hyperlite 2 zvýšenú odolnosť a celkovo lepší  pocit. Používa menej materiálu straty odolnosti.

Konštrukcia Hyperlite 2 MonoComp je proces formovania, ktorý eliminuje bod fúzie medzi hriadeľom a čepeľou, vďaka čomu je Vapor Hyperlite 2 skutočne jednodielna palica. To poskytuje hráčom bezkonkurenčný a konzistentný pocit pri manipulácii s hokejkou, prihrávkach a streľbe.

Hokejka Vapor Hyperlite 2 má ultra nízky bod ohybu vďaka pridaniu technológie XE Taper. Tento kužeľ je užší a má oválny tvar čo pomáha stabilizovať spodnú časť hokejky (aj čepeľ), čo počas tvrdých výstrelov zápästím pomáha zlepšiť presnosť a kontrolu počas streľby. Tento dizajn tiež znižuje celkovú hmotnosť palice.

Hokejka Vapor Hyperlite 2 využíva jadro čepele HYPERCORE2. Táto revolučná konštrukcia karbónového mostíka zvyšuje spätný ráz o 10%, čo vypúšťa puky od palice ako raketa. Toto jadro pomáha udržať ten „pop“ pocit v čepeli dlhšie. Rovnako ako predchádzajúce iterácie, čepeľ na Hyperlite 2 je veľmi tuhá, čo umožňuje, aby puk pri vašich strelách odletel z čepele!

  • Dĺžka hokejky: 159 cm
  • Predchádzajúce modely: Vapor Hyperlite / FlyLite / 1X LITE / 1X / APX2 / APX

Najvyšší model v kategórii Bauer Vapor 2022/2023