Prázdny košík

Vyhľadávanie

Naše produkty nájdete na:

www.heureka.sk

Eshop je certifikovaný:

logo web black

Bauer Re-Akt 150 Combo SR

helma s mriežkou S-čierna,

Stav tovaru: Skladom

Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Predajná cena190,00 €
Zľava
Suma DPH
Veľkosť
Popis

Jednoduchým pohybom troch západiek dokáže RE-AKT 150 nezávisle od seba nastaviť svoju dĺžku a šírku, aby ste si našli to pravé pre seba!

Úplne nové, trojuholníkové pohodlné podložky sa tiež prispôsobujú jedinečnému tvaru hlavy a skutočne fungujú ako kompletný systém pre perfektné sadnutie. Základ týchto pohodlných luskov ponúka neuveriteľnú ochranu, pretože je vyrobený z ochrannej peny Bauer s názvom XRD.

IX-Foam je ďalší pokročilý materiál, ktorý posilňuje vlastnosti systému RE-AKT 150 pri riadení nárazov. IX sa nachádza v tepelne tvarovanom stave na vrchu luskov, čo vytvára vynikajúci komfort v mieste kontaktu.

Ešte dôležitejšie je, že jedinečné vlastnosti tvarovania IX-Foam umožnil vyplniť medzery v celej škrupine, ktoré by inak zostali prázdne. V zásade to optimalizuje ochranu úplne okolo celej hlavy nie len iba v kľúčových nárazových zón.

Aj keď RE-AKT 150 nie je len jednou z najpohodlnejších, najlepšie padnúcich a ochranných prilieb, je jednou z najľahších v elitnej kategórii. Spoločnosť Bauer to dosiahla použitím VTX Foam namiesto tradičného EPP. Aj keď oba ponúkajú skvelé vlastnosti riadenia nárazov, VTX je o 20% ľahší a robí z hráča citeľný rozdiel.